вівторок, 21 лютого 2017 р.

Чунтул Віталій Манолійович

Чунтул Віталій Манолійович (8 грудня 1972 року, Чернівці - 23 липня 2016 року, поблизу села Гнутове під Маріуполем Донецька область) - старший солдат, оператор-радіотелефоніст розвідувально-спостережного відділення розвідувального взводу спостереження 54-го окремого розвідувального батальйону, в/ч пп В2803 (Новоград-Волинський).

Військовий був призваний за мобілізацією 14 серпня 2015 року, вже скоро мав би піти на дембель.. Працював в обласній лікарні швидкої допомоги.

Загинув близько 5:30 під час артилерійського обстрілу поблизу села Гнутове під Маріуполем (Донецька область).

Як повідомляє CHV.tv, трагедія трапилася під час того, як російські найманці здійснювали мінометний обстріл по українських позиціях. «Міна попала прямо в шанець, де знаходився Віталій та його побратими. Всього там загинуло троє військовослужбовців», – розповідає заступник Чернівецького обласного військового комісара по роботі з особовим складом, підполковник Валерій Мовчанюк.

«Він був справжнім героєм, який ніколи нічого не боявся, – саме так відгукується про Віталія його товариш Михайло Олівський, – за день до смерті, у п’ятницю, я з ним розмовляв по телефону. Він мені говорив, що все добре, що скоро приїде додому, адже у серпні мала бути демобілізація».

«Ми часто ходили на Прут, їздили у гори. А ще він дуже любив кіно, його улюблений фільм «Рембо». Він взагалі був дуже хорошою та сміливою людиною», – додав друг Михайло.

Неодружений. Залишилися батьки, в яких Віталій був єдиним сином.

Похований у Чернівцях, на кладовищі, що по вулиці Кишинівській.


Немає коментарів:

Опублікувати коментар